Kategorisi | Genel

Tottenham Hotspurs’ün Yeni Stad Projesi

Tottenham Hotspurs kulübü, geçen yıl stadyumlarını yenilemeyi planladıklarını açıklamıştı. Bugün de yeni stadlarının görünümü hakkında biraz detay vermek için bir kaç fotoğrafı basın ve taraftarlarıyla paylaşmışlar. Daha falza fotoğraf ve ayrıntılı bilgi için>>tottenhamhotspursyenistad1Kapasitesinin 58bin olacağı söylenen stad, etrafına yapılacak lüks otel, sokak pazarı, konser-miting alanı, buz pateni alanı ve eğitim aktivitelerinin yapılacağı alanların tam ortasında olacakmış. Yani küçük bir Tottenham Hotspurs sosyal-kültürel faaliyet alanı olacak yeni proje aslında.

Kulüp başkanı Daniel Levy yaptığı açıklamada, “Stadyumların bir çoğunun etrafı bomboş. Bu ölü alanların Tottenham’da olmasını istemiyoruz. Hazırladığımız bu yeni projede yereldeki tüm insanların yaralanabileceği meydanlar, eğlence alanları yaratmış olacağız. Projede yer alan mimar ve mühendis arkadaşlarımızdan, maç günü taraftarın yaratacağı atmosferin üst düzeyde olabilmesi için tüm teknik olanakları zorlamalarını istedik. Şu anda zaten güçlü bir tarftar kitlemiz var. Yeni stadımızda hem sayıyı hem de tribünlerin etkisini arttıracağız. ”

tottenhamhotspursyenistad2tottenhamhotspursyenistad3

This post was written by:

- who has written 293 posts on Efektifpas.


Yazara mail gönder

Leave a Reply

Protected by WP Anti Spam

Takip et // Follow

Açık Radyo – Efektifpas

15 günde bir her pazartesi 19.30'da, 94.9 Açık Radyo'dayız. Duyurularımızı takip etmek için Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz...

RadyoEfektifpas

Programlarımızın tüm podcast kayıtları online olarak bulunmasa da dinlemek isteyenler için bir kaç adet program mevcut

‘Salvador’ Guti

Johan Cruyff

Arşivler

Bülent Korkmaz – 3

Tottenham Hotspurs

Nazım Hikmet Ran

HaberVesaire Spor

Video Bug Report

Açılmayan bir video varsa resme tıkla, videonun linkini yolla Teşekkürler...

Facebook Hayran Sayfası

Nisan 2009
P S Ç P C C P
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930